O nas

Hala Expo-Łódź powstała w 2012 r., przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu ekologii. Dzięki wykorzystaniu energii czerpanej z wnętrza ziemi, obiekt chłodzony i ogrzewany jest niezależnie od miejskich źródeł ciepła. Na dachu budynku zainstalowano panele słoneczne, które wspomagają proces ogrzewania wody, oraz urządzenia zbierające wodę deszczową do celów sanitarnych.

Expo-Łódź to obiekt w pełni klimatyzowany, z najnowocześniejszą infrastrukturą komunikacji elektronicznej a także doskonałą akustyką.

Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 13 117 m2 na którą składa się hala wystawienniczo-eventowa, przestronne dolne foyer, sale konferencyjne oraz aula i foyer górne.

Elastyczna formuła adaptacji wszystkich naszych przestrzeni pozwala na realizację targów, wystaw, kongresów, konferencji, pokazów mody, nagrań telewizyjnych, koncertów czy festiwali. Zapraszamy się do zapoznania z informacjami o naszych przestrzeniach lub kontakt z naszym działem Sprzedaży i Marketingu.

0 odwiedzających
0 wydarzenia
0 powierzchni
Dlaczego EXPO?

Witam Państwa w Expo-Łódź - nowoczesnym wielofunkcyjnym obiekcie położonym w samym sercu miasta, z doskonałym dojazdem do głównych atrakcji oraz dworców. Expo-Łódź to miejsce przygotowane do profesjonalnej obsługi różnych wydarzeń, idealna przestrzeń , w której można zorganizować targi branżowe, eventy korporacyjne, kongresy i konferencje. Dzięki zastosowanym nowoczesnym systemom jak i profesjonalnemu zespołowi, którym mam przyjemność kierować wierzę, że będziemy dla Państwa właściwym partnerem w biznesie. Zapraszam do odwiedzenia nas.

Anna Adamska-Makowska, Prezes Expo-Łódź Sp. z o.o.

Dodatkowe udogodnienia
9 miejsc dla osób niepełnosprawnych
206 miejsc dla samochodów
osobowych
3 miejsca dla
autokarów
7 km Port Lotniczy
Łódź
4.5 km Dworzec Łódź
Fabryczna
4.5 km ulica
Piotrkowska