ProMaTap
14/10/2020

ProMaTap to wyjątkowe, prestiżowe i eksluzywne spotkanie dla producentów mebli tapicerowanych, materacy oraz branży automotive z firmami dostarczającymi technologię, maszyny i urządzenia oraz wzornictwo i design, materiały i akcesoria oraz oprogramowanie komputerowe wspierające procesy projektowania i produkcji. To specjalistyczne spotkanie, jakim jest ProMaTap jest dedykowane profesjonalistom z branży a mottem przewodnim jest "Jak projektować, jak wytwarzać, jak sprzedawać".

ProMaTap ma charakter konferencji wystawienniczo-seminaryjnej, które od tradycyjnych targów odróżnia ekskluzywna forma spotkania wystawców jak i gości - producentów. To jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży meblarskiej, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych tego sektora.

ProMaTap jest wyjątkowym spotkaniem uznanych dostawców technologii, maszyn, urządzeń, materiałów i dodatków, producentów mebli tapicerowanych, materacy, tapicerki samochodowej, a także designerów, którzy chcą rozwijać firmy na miarę XXI wieku, zwiększając wydajność, rentowność oraz tworzą nowoczesne i atrakcyjne wzory produktów wykorzystując nowoczesne metody produkcji i zarządzania. Coroczna konferencja ProMaTap stwarza uczestniczącym firmom możliwość pozyskania i rozszerzenia wiedzy w tym zakresie.

Podczas ProMaTap 2020 oprócz wystaw uznanych dostawców dla branży odbędą się również prezentacje maszyn i urządzeń do produkcji tapicerki, materacy i automotive, oraz także specjalistyczne seminaria i wykłady dotyczące zagadnień związanych z projektowaniem, produkcją, technologią, organizacją i zarządzaniem w firmie oraz sprzedażą i marketingiem.

Więcej na: www.promatap.pl

Targi Ślubne
18/10/2020

Targi Ślubne odbywają się w okresie od listopada do lutego - tuż przed rozpoczęciem sezonu ślubno - weselnego. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z nową ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców, a dla firm oferujących swoje usługi w branży ślubnej do przedstawienia oferty swoim potencjalnym klientom. Targi dają możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu, zapoznania się z najnowszymi trendami i podpatrzenia pomysłów na własny ślub i wesele a także skorzystania z rad ekspertów.

Firmy przygotowują specjalne rabaty i promocje na swoich stoiskach reklamowych. Na dużej scenie odbywają się pokazy mody ślubnej i wizytowej, prezentacje fryzur, makijażu, pokazy florystyczne, występy artystyczne ale i również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych w których można wygrać suknie ślubne, sesje fotograficzne czy inne usługi.

W poprzednich latach Targi Ślubne gościły m.in. Krzyztofa Ibisza, Tomasza Kammela, Kubę Wesołowskiego, Grzegorza Stasiaka, Sebastiana Wątrobą, uczestników i zwycięzców znanych programów telewizyjnych, takich wykonawców jak Bayer Full, aktorów spektaklu "Romeo i Julia" i wielu innych.

Więcej na: www.targislubne.pl

Smart City Expo
28/10/2020

Smart City Expo to wydarzenie targowe, podczas którego Wystawcy prezentować będą nowoczesne technologie, produkty i usługi służące do stworzenia lepiej zarządzanego, bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom miasta. 

Odwiedzającymi targi będą samorządowcy (Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie), dyrektorzy i naczelnicy wydziałów inwestycyjnych, kadra zarządzająca spółek komunalnych, a także przedstawiciele sektora prywatnego zainteresowani segmentem Smart City (developerzy, inwestorzy, projektanci, architekci, urbaniści).

Więcej na: www.smartcityexpo.pl

Wydarzenia wkrótce

Targi Stomatologiczne CEDE
03/12/2020

Więcej: www.cede.pl

Interstone
17/04/2021

Więcej na: www.interstone.net.pl/