Events coming soon

Targi Mody Fashionwere B2B
21/08/2024 - 22/08/2024

Targi Mody Fashionwere B2B to najważniejsze targi biznesowe dla branży mody w Polsce. Odbywają się dwa razy w roku w kolebce przemysłu odzieżowego w Łodzi. Imprezę wyróżnia doskonała lokalizacja w centrum Polski w nowoczesnym obiekcie hali EXPO-ŁÓDŹ. Oferta odzieży damskiej, męskiej, akcesoriów i obuwia zaprezentowana jest na powierzchni wystawienniczej 4 tys. metrów. Targi stanowią platformę handlową łączącą marki odzieżowe z przedstawicielami handlu. To niepowtarzalna dla sklepów okazja do zamówienia kolekcji oraz poznania tendencji na kolejne sezony w modzie.

PetExpo Targi Zoologiczne B2B
13/09/2024 - 15/09/2024
Kongres Nowej Mobilności
25/09/2024 - 27/09/2024

KNM to najszybciej rozwijające się wydarzenie branży zrównoważonego transportu w całym regionie CEE – forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju.

Kongres WSRM
29/09/2024 - 30/09/2024
Targi Home Design
05/10/2024 - 06/10/2024

Serdecznie zapraszamy w dniach 5-6 października 2024 r. na Targi Home Design oraz imprezę współtowarzyszą Targi Nieruchomości & Budowa Domu.

Targi Home Design – to jedyne i najważniejsze wydarzenie branży wyposażenia wnętrz oraz branżach towarzyszących związanych z nieruchomościami oraz budową domu. Naszym celem jako Organizatora jest promowanie najnowszych trendów w designie proponowanych przez liderów branży oraz firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję na rynku.

Do udziału zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych, producentów mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie architektury wnętrz i krajobrazu, pracownie projektowe, firmy wykończeniowe, a także producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

Sobota: 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00

Więcej na www.lodz.targihomedesign.pl

Zarejestruj się i odbierz bezpłatny e-bilet https://lodz.targihomedesign.pl/newsletter-2/

Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu
05/10/2024 - 06/10/2024

Serdecznie zapraszamy w dniach 5-6 października na Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz imprezę współtowarzyszącą Targi Home Design.

Spodziewamy się ponad 200 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, pośrednicy kredytowi oraz eksperci branży. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach – domy drewniane, modułowe, z keramzytu. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. Strefa Home Design to z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.

Ofertę targową uzupełnią bogaty program oraz warsztaty przygotowane przez ekspertów branży na najbardziej wiodące tematy w 2024 roku.

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

Sobota: 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00

Zarejestruj się na www.lodzkietargi.pl i odbierz bezpłatny e-bilet

Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów
11/10/2024 - 13/10/2024

Zobacz najpiękniejsze kwiaty świata na żywo! Powstanie bajeczna kraina tysięcy najcudowniejszych roślin globu. Niezliczone barwy, kształty i zapachy stworzą raj dla Twoich zmysłów. Dzięki nim zapewnimy Ci wspaniałe doznania, które zapamiętasz do końca życia!

Fantastyczne orchidee będą królować pośród niezwykłych i ogromnych instalacji artystycznych. Przygotują je najlepsi floryści! Prawdopodobnie już nigdy nie doświadczysz nic bardziej zjawiskowego! Zachwycające storczykowe tunele, bramy, czy suknie to tylko drobna część z przewidzianych aranżacji.

Najbardziej okazałe drzewa bonsai, które przylecą na Światową Wystawę to prawdziwe dzieła sztuki. Specjalnie dla Ciebie, uformowali je prawdziwi wirtuozi. Najstarsze okazy na Wystawie potrafią mieć nawet 100 lat! Nierzadko, będzie to będzie jedyna i niepowtarzalna okazja żeby zobaczyć je na żywo.

Salon Bielizny
12/10/2024 - 13/10/2024

Salon Bielizny to wyjątkowe wydarzenie mające na celu integrację branży bieliźnianej w Polsce. Poza prezentacją najnowszych kolekcji wiodących polskich producentów oraz zagranicznych marek, które dopiero wchodzą na nasz rynek będą mieli Państwo okazję poszerzyć swoją wiedzę podczas cyklu bezpłatnych warsztatów i seminariów towarzyszących imprezie. 

DevConf 2024
16/10/2024 - 18/10/2024

Three days of focused opportunities for learning and networking.

DevConf is one of Poland's premier annual conferences dedicated to software development. It's based on principles we believe are the success factors of an ultimate conference experience. Regardless of technology, we strive to spark inspiration by exchanging ideas. We facilitate learning as a process occurring at talks and during informal conversations. Knowing that great sessions are not enough we're also eager to provide excellent networking opportunities. People and interactions are what we value the most.

Egzotyczne Zwierzęta
20/10/2024
Zapraszamy wszystkich na największe egzotyczne wydarzenie w Polsce - Egzotycznych zwierząt .
Co nas czeka w tym wyjątkowym dla nas dniu?
 • TERRARYSTYKA
 • AKWARYSTYKA
 • BOTANIKA
 • PTAKI EGZOTYCZNE 
JESZCZE WIĘKSZA POWIERZCHNIA! Jedno z największych wydarzeń w EUROPIE! PONAD 7000m2 powierzchni i największa liczba wystawców!
BOGATY PROGRAM WYDARZENIA:
 • AQUASCAPING
 • KONKURSY
 • YOUTUBERZY
 • POKAZ SOKOLNICZY (dzikie ptaki)
 • ANIMACJE
 • LICYTACJE
 • EDUKACJA
oraz wiele innych.
To świetna okazja by poznać z bliska wiele gatunków zwierząt, a także profesjonalnych hodowców z całej Polski i zagranicy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z ich hodowlą. Będzie można poznać z bliska, między innymi: Jaszczurki, węże, żaby, żółwie, modliszki, owady, rośliny i cały niezbędne akcesoria do hodowli czy domek dla nowego zwierzaka.
Mamy targ vol. 14
20/10/2024

Targi rodzinne MAMY TARG to wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży oraz przyszłych i obecnych rodziców, którzy cenią sobie najwyższą jakość, oryginalny design, dbałość o szczegóły i szukają wyjątkowych produktów zaprojektowanych z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie. Na miejscu znajdziecie niebanalne ubranka, piękne pościele i inne tekstylia, chusty i nosidła, wózki i foteliki samochodowe, kreatywne zabawki, książki, mebelki, artykuły wyposażenia wnętrz oraz odzież dla kobiet w ciąży i przydatne akcesoria dla mam. Wszystko w jednym czasie, w wielofunkcyjnej przestrzeni łódzkiej hali EXPO.

MAMY TARG to miejsce, w którym nie tyko zrobicie zakupy, ale także aktywnie spędzicie czas z rodziną. Na rodziców czeka wiele inspiracji i ciekawe warsztaty, a na najmłodszych liczne niespodzianki. Będą mogli smakować, poznawać, odkrywać i doświadczać wszystkimi swoimi zmysłami. Liczymy na to, że spędzicie z nami cały dzień, więc czeka na Was także strefa jedzenia, z uwzględnieniem tych najbardziej wymagających gustów.

Smart City
23/10/2024 - 24/10/2024

Zakres tematyczny wydarzenia:

 • IoT

 • odnawialne źródła energii,

 • smart metering,

 • metody magazynowania energii, 

 • ładowarki do pojazdów elektrycznych,

 • technologie i rozwiązania antysmogowe,

 • niskoemisyjny transport miejski (rozwiązania hybrydowe, elektryczne wodorowe, CNG/LNG),

 • aplikacje mobilne dla mieszkańców, 

 • e-płatności, 

 • e-urząd, 

 • energooszczędne oświetlenia miejskie, 

 • gospodarka systemu zamkniętego i nowoczesne metody przetwarzania surowców, 

 • systemy zarządzanie infrastrukturą miejską, 

 • monitoring miejski, 

 • utrzymanie porządku i czystości,

 • innowacyjne rozwiązania dotyczące małej infrastruktury,

 • rozwiązania z zakresu drogownictwa (nowoczesne nawierzchnie ścieżek i dróg, oznakowanie drogowe, sygnalizacja świetlna itp.),

 • rozwiązania z zakresu zarządzania infrastrukturą kubaturową,

Targi Efektywności Energetycznej
05/10/2024 - 06/10/2024

EXPO ENERGY - To najważniejsze i największe wydarzenie branży energetycznej w centralnej Polsce. 

Miejsce spotkań liderów innowacji i transformacji w zakresie efektywności energetycznej.

Łódź jest miejscem, które kreuje zmiany i wyznacza trendy w dziedzinie ekologicznych

innowacji.

 

Targi Efektywności Energetycznej są odpowiedzią na niezwykle aktualny i powszechnie

omawiany temat, związany z unijnymi zmianami Fit for 55. To również ogromy, wciąż

niezagospodarowany rynek zbytu dla ponad miliona mieszkańców zamieszkujących

w aglomeracji.

 

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

Sobota: 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00

Więcej na www.expoenergy.com.pl

Zarejestruj się i odbierz bezpłatny e-bilet https://expoenergy.com.pl/rejestracja

CEDE
07/11/2024 - 09/11/2024

Stomatologia staje przed kolejnymi wyzwaniami związanymi z coraz śmielej wkraczającą do gabinetów cyfryzacją. Mamy już technologie CAD/CAM, skanery wewnątrzustne, wreszcie komputerowe systemy do planowania leczenia stomatologicznego czy drukarki 3D. Coraz powszechniej wykorzystuje się też podczas zabiegów rekonstrukcyjnych technologię rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala zwizualizować pacjentom efekt końcowy leczenia. Tuż za progiem czeka natomiast AI (sztuczna inteligencja), która stanowić może w przyszłości znakomite narzędzie diagnostyczne – precyzyjne i przewidywalne.

Najlepszą okazją, żeby oswajać te pojawiające się co chwila nowości są Targi Stomatologiczne CEDE 2024, na które serdecznie zapraszamy do Łodzi w dniach 7-9 listopada 2024 r.

Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwych
16/11/2024 - 17/11/2024

Zapraszamy kolekcjonerów, hobbystów, zbieraczy oraz miłośników rzeczy dawnych i osobliwych.

Zapraszamy wszystkich, bo każdy z nas ma swoje kolekcjonerskie pasje.

Zapraszamy zarówno profesjonalistów jak i amatorów oraz początkujących.

OGÓLNOPOLSKA GIEŁDA RZECZY DAWNYCH I OSOBLIWOŚCI W ŁODZI TO:
 • doskonała okazja do kupna, sprzedaży, zamiany lub obejrzenia ciekawych przedmiotów i kolekcji,
 • możliwość uzyskania fachowych ekspertyz i porad,
 • szansa poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach,
 • kilkuset wystawców – kolekcjonerzy, antykwariaty i domy aukcyjne, firmy renowacyjne, producenci akcesoriów i sprzętu dla kolekcjonerów,
 • kilka tysięcy zwiedzających z całej Polski oraz z zagranicy,
 • wieloletnia tradycja – od 2004 roku,
 • niepowtarzalna atmosfera,
 • doskonałe położenie i wygodny dojazd – centrum Polski,
 • hala wystawowa o powierzchni ponad 2500m2,
 • duże parkingi, zaplecze gastronomiczne i noclegowe.
Lotny Festiwal Piwa
29/11/2024 - 30/11/2024

Jesienna, łódzka edycja Lotnego Festiwalu Piwa, tym razem „pod daszkiem” w EXPO Łódź, to festiwal dla miłośników trunku i podróży po świecie piwa. Na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia czekają niezapomniane doznania. Wszystko odbędzie się w dniach 29 i 30 listopada 2024 roku w Hali EXPO Łódź.

 

Już od piątkowego popołudnia do późnych godzin wieczornych, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć bogactwa smaków piwnego świata. Na miejscu będzie można skosztować różnorodnych odmian piwa, począwszy od klasycznych, tradycyjnych receptur, aż po innowacyjne i eksperymentalne kompozycje. Nie zabraknie również pysznej kuchni, która doskonale współgra z serwowanymi trunkami.

 

Przygotujcie się na konkursy z nagrodami, które dodadzą dodatkowej emocji i zabawy podczas festiwalu. Wspaniała atmosfera będzie sprzyjać integracji i wymianie pasji między miłośnikami piwa.

 

📅 29-30.11 (piątek-sobota) 2024 r.

📍 Hala EXPO Łódź

🎟️ Wejście biletowane: 10 zł

 

⏰Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00 - 00:00

Sobota: 12:00 - 00:00

 

Lotny Festiwal Piwa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na mapie kulturalnej Łodzi. Corocznie przyciąga tłumy zainteresowanych, a atmosfera, która panuje na festiwalu, sprawia, że uczestnicy powracają do niego co roku, czekając z niecierpliwością na kolejną edycję. 

 

Nie przegap okazji, dołącz do nas na Lotnym Festiwalu Piwa EXPO Łódź i stwórz niezapomniane wspomnienia w towarzystwie najwyższej jakości trunków i wspaniałych ludzi!

Targi Raptor i Interstone
30/11/2024 - 01/12/2024

Każdy, kto podziwia wyjątkową biżuterię, niezwykłych jubilerów oraz cuda natury, jakim są minerały i skamieniałości, nie przejdzie obojętnie obok tych wydarzeń. Artyście, kolekcjonerzy, rzemieślnicy i rękodzielnicy w jednym miejscu!

TARGI RAPTOR I INTERSTONE to jedyne takie wydarzenie, gdzie zobaczysz najpiękniejszą biżuterię i wyjątkowe ozdoby od dziesiątek wystawców. To, co ich wyróżnia to wyjątkowość i oryginalność – nie spotkasz tego w sieciówce. Najnowsze trendy i autorskie wykonanie rzemieślników sprawiają, że nie sposób oderwać wzrok. Wystawcy zadbają o to, aby asortyment zachwycił każdego odwiedzającego. Wśród stoisk będzie okazja zobaczyć niezwykłą biżuterię ale także minerały z całego świata, kamienie szlachetne, bursztyny, skamieniałości sprzed milionów lat, kości dinozaurów, zęby rekinów, meteoryty oraz wyroby jubilerskie i rękodzieło.

Jednak to nie tylko giełda i wystawa. To także niesamowita okazja do nauki poprzez zabawę! Daj się zaprosić na najciekawszą lekcję przyrody i poznaj niesamowity świat poprzez piękno minerałów i skamieniałości. Pozwól się zachwycić i odkrywaj. Wystawcy z całego kraju i z zagranicy zadbają o zapierające dech w piersiach wystawy i stoiska!

Najlepsi wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, aby zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Nasze targi to wydarzenia nie tylko dla pasjonatów i kolekcjonerów – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza firmowa
05/12/2024 - 07/12/2024
Impreza firmowa
13/12/2024 - 15/12/2024
Impreza firmowa
18/12/2024 - 22/12/2024